Yatay Geçiş

Yurt Dışındaki Üniversitelerden

Altınbaş Üniversitesi'ne %50 Burs Desteği ile Yatay Geçiş Fırsatı

Pandemi süreci nedeniyle eğitimlerine Türkiye'de devam etmek isteyen Türk öğrenciler için 1. ve 4. sınıflar dâhil, sınıf şartı olmadan yatay geçiş kapısı açıldı!

YÖK'ün belirlediği sıralamaya göre dünyadaki ilk 1.000 üniversiteden Türkiye'deki üniversitelerde istedikleri bir bölüme geçiş yapmak isteyen Türk öğrenciler için başarı sıralaması koşulu aranmıyor.

Geleceğe Türkiye’de yön verme fırsatı, Altınbaş Üniversitesi yatay geçiş olanaklarını değerlendirmek isteyen öğrencileri bekliyor.

Başvuru yapacak öğrenciler; mümkün olan en yüksek sayıda dersinizi saydırabilir, hangi derslerinizin sayılacağını başvurudan sonra hızlıca öğrenebilirsiniz.

Geçiş başvurusunu yapan tüm öğrenciler, yaz okulunda 3 dersi ücretsiz tamamlayıp, aldıkları dersleri eğitim başladığında saydırarak süre kaybetmeden eğitimlerine üniversitemizde devam edebilirsiniz.

Altınbaş Üniversitesi'nin kişisel verilerinizi nasıl işlediği hakkında bilgi almak için "Aday Kişisel Verilerinin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metni"'ni inceleyebilirsiniz.
Aday İletişim Formu